Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Your LetterRated ★ 4.0
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
WonkaRated ★ 3.0
MicrohabitatRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.0
Transformers: Rise of the BeastsRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5- Someday or One DayRated ★ 3.0
Porco RossoRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
The Night OwlRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0