Titles you rated
Study GroupRated ★ 4.0
My Lovely LiarRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 3.5
Nevertheless,Rated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Elite Short Stories: Carla SamuelRated ★ 2.0
Anne with an ERated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
Live OnRated ★ 4.0
Some Day or One DayRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 3.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.0
EliteRated ★ 3.5
EliteRated ★ 3.0
Control ZRated ★ 3.0
EliteRated ★ 3.0
Crash Landing on YouRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5