Titles you rated
The MaskRated ★ 3.0
A Dirty CarnivalRated ★ 2.0
Romance of Their OwnRated ★ 2.0
National TreasureRated ★ 3.0
Seven DaysRated ★ 5.0
Lust, CautionRated ★ 1.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 3.0
Fast FiveRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.0