Titles you rated
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
Jurassic ParkRated ★ 4.5
The Sixth SenseRated ★ 4.0
The ExorcistRated ★ 4.0
Battle Royale II: RequiemRated ★ 1.0
Battle RoyaleRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.5
The UnfairRated ★ 4.5
The Horribly Slow Murderer with the Extremely Inefficient WeaponRated ★ 4.5
The Chronicles of EvilRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.5
ShrekRated ★ 3.5
BuriedRated ★ 4.0