Titles you rated
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 5.0
JumperRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0