Series
Ratings
601
See You Tomorrow at the Food CourtRated ★ 3.5
Nukitashi the AnimationRated ★ 3.0
CITY THE ANIMATIONRated ★ 3.5
Free!Rated ★ 3.0
NANARated ★ 3.5
Kiss Him, Not MeRated ★ 3.0
Full Metal Panic!Rated ★ 4.0
Welcome to the BallroomRated ★ 4.0
Silent Witch Chinmoku no Majo no KakushigotoRated ★ 3.5- MonsterRated ★ 4.0
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 3.5
Uma Musume Pretty DerbyRated ★ 2.0
The Vision of EscaflownrRated ★ 4.0
Strawberry Panic!Rated ★ 4.0- Priestesses of the Godless MonthRated ★ 3.5
Adachi and ShimamuraRated ★ 3.5- Riddle Story of DevilRated ★ 3.0
Lucky StarRated ★ 4.0
Strike WitchesRated ★ 3.0
Mysteria FriendsRated ★ 3.0