Movies
Ratings
411
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
Air Force OneRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 3.0
Underworld: AwakeningRated ★ 3.0
Wild CardRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 4.0
Blade RunnerRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 4.0
Underworld: EvolutionRated ★ 3.0
The ScentRated ★ 2.0
Rush Hour 2Rated ★ 2.0
The CoreRated ★ 4.0- Vampire Cop RickyRated ★ 2.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.0
DisturbiaRated ★ 3.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0
FrequencyRated ★ 4.0
FlightplanRated ★ 3.0- Highway StarRated ★ 3.0
Blood DiamondRated ★ 4.0