Titles you rated
Night and FogRated ★ 5.0
Roman HolidayRated ★ 5.0
ElysiumRated ★ 5.0
PapillonRated ★ 5.0
The Equalizer 3Rated ★ 5.0
The Equalizer 2Rated ★ 5.0
The EqualizerRated ★ 5.0
Die BadRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 2.0
MonsterRated ★ 3.0
Fist of FuryRated ★ 5.0
The PatriotRated ★ 5.0
The GraduateRated ★ 5.0
The Hurt LockerRated ★ 5.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 5.0
Terminator GenisysRated ★ 5.0
The Man with the Iron HeartRated ★ 5.0
Man on FireRated ★ 5.0
SicarioRated ★ 5.0
Lone SurvivorRated ★ 4.5