Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0- DoubtRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Rings of Power Season 1Rated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
The Man in the High CastleRated ★ 3.5
The Man in the High CastleRated ★ 2.5
The Man in the High CastleRated ★ 3.0
The Man in the High CastleRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
WestworldRated ★ 4.5
The BoysRated ★ 4.5
The BoysRated ★ 4.5