Series
Ratings
44
The Devil's Plan 2Rated ★ 0.5
Devil May CryRated ★ 1.0
Cabinet of CuriositiesRated ★ 1.5
Cowboy BebopRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 2.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
High WaterRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.0
Temperature of LoveRated ★ 2.5
The GuestRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 8Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 3.0
The Walking DeadRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
Black SummerRated ★ 3.5