Titles you rated
- LeavingRated ★ 3.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
FLCLRated ★ 4.0
Young JusticeRated ★ 2.5
Our Flag Means Death Season 1Rated ★ 4.0
Peacemaker Season 1Rated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
House of the Dragon Season 1Rated ★ 3.5
The Sandman Season 1Rated ★ 4.5
The MandalorianRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
The MandalorianRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
TitansRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5