Movies
Ratings
53
The Fifth ElementRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 4.0
Van HelsingRated ★ 4.0
SaltRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
V for VendettaRated ★ 5.0
300Rated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0