Movies
Ratings
472
The World of LoveRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Love UntangledRated ★ 1.0- Murder ReportRated ★ 4.0
 
The Conjuring: Last RitesRated ★ 1.5
MaterialistsRated ★ 3.5
The FriendsRated ★ 4.0
MovingRated ★ 5.0- VirusRated ★ 1.0
 - My Daughter is a ZombieRated ★ 4.0
 - Omniscient ReaderRated ★ 3.0
 
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 2.5
Lost in StarlightRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 3.0
FirefightersRated ★ 3.0
Plankton: The MovieRated ★ 1.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Troll FactoryRated ★ 3.0