Titles you rated
Beyond the BarRated ★ 1.0
Queen MantisRated ★ 3.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5- The Great Escape Season 5Rated ★ 2.5
TriggerRated ★ 2.5
Dear HongrangRated ★ 2.0
BITCH X RICH 2Rated ★ 1.0
Better Late Than SingleRated ★ 2.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Adventure by Accident Season 4Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 3.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.5
The Devil's PlanRated ★ 3.0
New Recruit Season 3Rated ★ 4.0- Kian's Bizarre B&BRated ★ 2.5
Beat CoinRated ★ 4.0
Roman EmpireRated ★ 2.5
Alexander: The Making of a GodRated ★ 4.0
Hot SpotRated ★ 4.0