Titles you rated
Secret ReunionRated ★ 3.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
Premium RushRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 4.0
CloserRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
Blood DiamondRated ★ 5.0
CollateralRated ★ 3.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
RushRated ★ 5.0
BeatRated ★ 5.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0
SpeedRated ★ 5.0
Ocean's ElevenRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0