Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
GiantRated ★ 5.0
Itaewon ClassRated ★ 4.5
히나마츠리Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
I Live AloneRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
Adventure TimeRated ★ 4.0
First Wives' ClubRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 3.5
Drinking SoloRated ★ 3.5
Solitary GourmetRated ★ 4.0- 데스노트Rated ★ 4.5
NARUTORated ★ 5.0