Titles you rated
- Omniscient ReaderRated ★ 2.5
MantisRated ★ 2.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
Bullet Train ExplosionRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
VictoryRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
Amazon Bow MasterRated ★ 2.5
IU CONCERT : THE WINNINGRated ★ 5.0
RememberRated ★ 3.0
HarbinRated ★ 3.5
CountRated ★ 2.5
The MoonRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 3.5- PilotRated ★ 3.0
PhantomRated ★ 3.0
Officer Black BeltRated ★ 3.0- The Daechi ScandalRated ★ 2.5
- WonderlandRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5