Movies
Ratings
91
GravityRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 2.0
Repo MenRated ★ 1.0
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 3.0
NovemberRated ★ 1.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.0
The Chronicles of RiddickRated ★ 1.0
The GodfatherRated ★ 1.0
Save the Green Planet!Rated ★ 1.0
The Passion of the ChristRated ★ 3.0- BlackRated ★ 2.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 1.0
Crows ZeroRated ★ 1.0
K-PAXRated ★ 1.0
The Lizzie McGuire MovieRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
BraveheartRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
My GirlRated ★ 2.0