Movies
Ratings
71
WonkaRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
PadakRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
HuntRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 2.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Moonlit WinterRated ★ 3.5
NopeRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 3.0