Titles you rated
Gaus ElectronicsRated ★ 3.5
The Golden SpoonRated ★ 1.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
She Would Never KnowRated ★ 2.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
GoblinRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
VincenzoRated ★ 2.5
KingdomRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0