Movies
Ratings
72
District 9Rated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
Battle: Los AngelesRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
All About My WifeRated ★ 3.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
BedevilledRated ★ 3.0
Man on the EdgeRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0