Titles you rated
C'est Si BonRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Love, LiesRated ★ 4.0
Loving VincentRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
Attack on Titan: The Wings of FreedomRated ★ 4.0
Attack on Titan: Crimson ArrowsRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 5.0
LucyRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
Miss StevensRated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 4.0