Titles you rated
The Outstanding WomanRated ★ 4.0
4 Legendary WitchesRated ★ 3.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 3.5- Emperor of the SeaRated ★ 4.0
Emperor Wang GunRated ★ 4.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
- Ladies of the PalaceRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.0
White ChristmasRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.5
Sweet 18Rated ★ 4.5
Money's WarfareRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.5- Brilliant LegacyRated ★ 3.0