Titles you rated
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 5.0
The Last SamuraiRated ★ 5.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
FriendRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
Public EnemyRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
King KongRated ★ 4.0