Movies
Ratings
24
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
The Grand HeistRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 4.0
Resident Evil: DegenerationRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 3.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 3.0
Stuart LittleRated ★ 4.0
The FakeRated ★ 3.0
Metallica: Through the NeverRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
MatildaRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
300Rated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
MudRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0