Series
Ratings
20
Money HeistRated ★ 5.0
Money Heist season 3Rated ★ 5.0
Money Heist season 2Rated ★ 5.0
Money Heist season 1Rated ★ 5.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.0
High KickRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 5.0