Movies
Ratings
773
One DayRated ★ 3.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.0
Set It UpRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
Hit ManRated ★ 3.5
Hunter KillerRated ★ 4.0
13 Hours: The Secret Soldiers of BenghaziRated ★ 4.0
Hitman: Agent JunRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 3.5
StillwaterRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 3.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 2.0
PassengersRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
My Dear EnemyRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Phantom ThreadRated ★ 3.5
Society of the SnowRated ★ 4.0