Titles you rated
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The Taste of MoneyRated ★ 2.0
The Boondock SaintsRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
The HousemaidRated ★ 2.5
Law Abiding CitizenRated ★ 3.5
SawRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0
Pay It ForwardRated ★ 4.0
Julia's EyesRated ★ 3.0
The Royal TenenbaumsRated ★ 4.0
The Messenger: The Story of Joan of ArcRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0
Perfect GameRated ★ 3.5- BlackRated ★ 4.0
In a Better WorldRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
Sin CityRated ★ 3.5