Movies
Ratings
114
Tidal WaveRated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5
JumanjiRated ★ 4.5
My Sassy GirlRated ★ 4.0
BabylonRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 4.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 3.5
Bicentennial ManRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
MulanRated ★ 4.5