Titles you rated
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.5
Famous PrincessesRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5- Ladies of the PalaceRated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.0
My Little TelevisionRated ★ 4.5
Women of the Tang DynastyRated ★ 4.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.5
HeroesRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.5- 5minstealer: High Kick Through The RoofRated ★ 5.0