Movies
Ratings
31
AssassinationRated ★ 5.0
RoomRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
CarolRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
Our TimesRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The Danish GirlRated ★ 5.0
NightcrawlerRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 5.0
The MercilessRated ★ 5.0
Our Little SisterRated ★ 5.0
Flying ColorsRated ★ 5.0
Spirits' HomecomingRated ★ 5.0
I Can SpeakRated ★ 5.0
SocialphobiaRated ★ 4.0