Titles you rated
The Book of FishRated ★ 4.0
SullyRated ★ 3.5
Battle of JangsariRated ★ 2.5
New TrialRated ★ 3.0
Run-OffRated ★ 2.0- Steel Rain2: Summit (Director's Cut)Rated ★ 1.0
Seondal: The Man Who Sells the RiverRated ★ 1.5
GlassRated ★ 4.0
Phantom DetectiveRated ★ 1.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.5- HeroRated ★ 3.0
- Deliver Us from Evil FinalcutRated ★ 4.0
Free GuyRated ★ 3.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 2.0
MidwayRated ★ 3.0
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 1.0
SplitRated ★ 3.5
ChampionRated ★ 1.0
The King's Case NoteRated ★ 2.0