Movies
Ratings
134
King KongRated ★ 2.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
Barefoot GibongRated ★ 4.0
MontageRated ★ 4.0
My WayRated ★ 3.0
MapadoRated ★ 4.0
The Divine WeaponRated ★ 2.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 3.0
JumperRated ★ 3.0
The ServantRated ★ 1.0- D-WarRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
HauntersRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0