Movies
Ratings
395
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 5.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 5.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 2.0
VeteranRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
The InterpreterRated ★ 3.0
Spy GameRated ★ 4.0
RedRated ★ 4.0
A Better TomorrowRated ★ 5.0