Movies
Ratings
951
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
BLUE GIANTRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 3.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.5
Top GunRated ★ 4.5
The Devil All the TimeRated ★ 2.5
KingmakerRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5