Titles you rated
SoulRated ★ 4.5
The GrinchRated ★ 3.5
Pokemon Detective PikachuRated ★ 3.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 4.5
ExitRated ★ 2.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.5
SpyRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 5.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.5
High School Musical 2Rated ★ 4.5
High School MusicalRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0