Series
Ratings
13- The Lost RoomRated ★ 4.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
Gokusen Season 2Rated ★ 4.0
LIAR GAMERated ★ 4.0- 5minstealer: High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0