Titles you rated
Light on MeRated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.5- 다큐프라임 - 자본주의Rated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.0
Famous PrincessesRated ★ 5.0
The LegendRated ★ 5.0
JTBC LectureRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 4.0
Movie RoomRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 4.5