Titles you rated
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
2012Rated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
Art of FightingRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 1.0
The IslandRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0