Movies
Ratings
53
The PianistRated ★ 1.0
The MatrixRated ★ 5.0
AlienRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
PoseidonRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 3.0
The ImpossibleRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 3.0
8 MileRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.0
Van HelsingRated ★ 3.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
DittoRated ★ 4.0
2012Rated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 5.0