Titles you rated
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Thirteen DaysRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 4.0
Ocean's TwelveRated ★ 3.5
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
American HustleRated ★ 3.5
Margin CallRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 3.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.5
ElysiumRated ★ 2.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 0.5
Kick-AssRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 2.0
The FounderRated ★ 3.0
Angels & DemonsRated ★ 3.0
Before MidnightRated ★ 3.0
IdentityRated ★ 3.5
FlightplanRated ★ 2.0