Movies
Ratings
937
Abraham Lincoln vs. ZombiesRated ★ 2.0
Son of GodRated ★ 2.0
The Texas Chain Saw MassacreRated ★ 2.0
Re-AnimatorRated ★ 3.0
The Expendables 3Rated ★ 3.0- CrossfireRated ★ 3.0
Three FriendsRated ★ 4.0
Like MikeRated ★ 4.0
Grand PrixRated ★ 3.0
True LegendRated ★ 2.5
Day of the DeadRated ★ 3.0
Hostel: Part IIIRated ★ 1.5
The PreyRated ★ 3.0- 뜨거운 안녕Rated ★ 3.5
Paul Blart: Mall CopRated ★ 3.0
The CollectionRated ★ 2.0
Mean MachineRated ★ 3.0
Scream 4Rated ★ 1.0- Little Big SoldierRated ★ 3.0
- The SoloistRated ★ 2.5