Titles you rated
The ConjuringRated ★ 5.0
Child's Play 3Rated ★ 5.0
Ju-on: The Grudge 2Rated ★ 3.5
Bunshinsaba: Ouija BoardRated ★ 3.5
CadaverRated ★ 5.0
The WigRated ★ 5.0
Child's PlayRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 5.0
Nicholas on HolidayRated ★ 4.0
Wishing StairsRated ★ 5.0
Memento MoriRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: The Secret Treasure of Buri Buri KingdomRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: Action Mask vs. Leotard DevilRated ★ 5.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.5
The RingRated ★ 4.0
Whispering CorridorsRated ★ 5.0
ScreamRated ★ 5.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 5.0
Atashin'chi the MovieRated ★ 5.0