Titles you rated
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 3.0
GoblinRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 4.0
Fabulous BoysRated ★ 3.0
Smile AgainRated ★ 3.0
Six Flying DragonsRated ★ 2.0
Solitary GourmetRated ★ 2.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 1.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0