Titles you rated
JokerRated ★ 3.5
Mood IndigoRated ★ 1.0
Ad AstraRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
BorderRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
Godzilla: King of the MonstersRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
ViceRated ★ 4.0
DumboRated ★ 3.0
MoneyRated ★ 2.5
AquamanRated ★ 4.0
An Officer and a GentlemanRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 2.0
ResistanceRated ★ 3.5