Titles you rated
Ted 2Rated ★ 5.0
I, FrankensteinRated ★ 3.0
Run All NightRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 5.0
TedRated ★ 5.0
Furious 7Rated ★ 5.0
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 5.0
Brick MansionsRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 5.0
Vantage PointRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Man on the EdgeRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
Into the StormRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
A Good Day to Die HardRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0