Titles you rated
You're BeautifulRated ★ 2.0- The Brave Fighter of Sun FighbirdRated ★ 5.0
Warm and CozyRated ★ 3.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 3.0- BonobonoRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Pretty Soldier Sailor MoonRated ★ 5.0
Prison Break Season 4Rated ★ 5.0
Prison Break Season 3Rated ★ 5.0