Titles you rated
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.5
Asteroid CityRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
MulanRated ★ 5.0
What a Girl WantsRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 5.0
The PrestigeRated ★ 4.0
Vanilla SkyRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 2.5
DuneRated ★ 4.0
The Double Life of VeroniqueRated ★ 5.0
Thelma & LouiseRated ★ 5.0
Nobody Loves MeRated ★ 4.0
Love Me If You DareRated ★ 4.5