Titles you rated
You Were Never Really HereRated ★ 3.5
Manchester by the SeaRated ★ 3.0
Leaving Las VegasRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 2.0
Han Gong-juRated ★ 2.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 3.0
The ConformistRated ★ 5.0
What Maisie KnewRated ★ 3.0
PreciousRated ★ 3.0
First ManRated ★ 3.0
DriesRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 3.0
I, TonyaRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 3.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 2.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
Crazy Rich AsiansRated ★ 1.5
BurningRated ★ 4.0
Mother!Rated ★ 1.5
The SquareRated ★ 1.5