Titles you rated
Small Town RivalsRated ★ 5.0
PocahontasRated ★ 5.0
FlubberRated ★ 5.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
StardustRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 5.0
Around the World in 80 DaysRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.5
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 4.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 4.0
InsurgentRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
Rush HourRated ★ 5.0
Nanny McPheeRated ★ 5.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 5.0
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 4.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.5